Čtěte o Laminaria Japonica

řasa 2

 Laminaria Japonica > jedinečný buněčný gel > výzkum, výsledky, užívání.

Mořská řasa Laminaria Japonica - Vertera gel, je přírodním darem, který obsahuje ohromné množství látek a živin nezbytných pro lidské tělo.

O řase Laminarii Japonice (vyslovujte Laminárija japonika) píše i Wikipedie. Konkrétně, že je tato mořská řasa mj. zdrojem vzácného jódu, uhlohydrátů, pomáhá normalizaci metabolismu, zlepšuje enzymatické procesy, léčí nozokomiální infekce, má vysokou protinádorovou aktivitu a nemá antigenní ani pyrogenní vlastnosti. Co ještě píše Wikipedie o řase Laminarii Japonice si můžete přečíst zde. Chcet-li přejít na nákup Vertera řasy, klikněte zde, v novém okně se vám otevře nabídka různých produktů z mořských řas. 

Zmínka na Wikipedii je určitě dalším pozitivním ukazatelem upozorňujícím na prospěšnost mořských řas. A to zmíněný text nepřihlíží k jedinečnému procesu, kterým řasu Laminarii zpracovává společnost Vertera. Ta umí řasu zpracovat způsobem, z něhož vznikne buněčný Vertera gel, který je nejlepší pro zachování blahodárných schopností zelené mořské řasy Laminaria Japonica. (Vertera využívá mnohé další léčitele ze světa flóry, např. hnědou mořskou řasu Chaluhu bublinatou, zelí, hloh, šípek...) Tento proces je také ideální pro maximální vstřebání. Způsobem, který používá Vertera, je dosaženo vstřebatelnosti mořské řasy do organismu přes 90%. To je jistě jedinečné!

Přes tuto složitou technologii zůstávají mořské řasy od společnosti Vertera cenově dostupné. Naopak vám Vertera ušetří peníze, jelikož nebudete potřebovat mnoho dalších doplňků. Vertera gel, je tak trochu vše v jednom, však čtěte dál a zhodnoťte to sami. O výzkumech, výsledcích, užívání nebo o hodnocení českého mikrobiologického ústavu týkajícího se řasy Laminaria Japonica, buněčného gelu nebo Vertera výrobcích čtete v následujícím textu.

Gel z řasy Laminaria Japonica od Vertery je výhradně z přírodních komponentů. A jak je to s dodržování vysokých standardů kvality? 

Jedná se o výhradně přírodní produkt. Vyrobený bez konzervačních látek. Bez chemických příchutí. Bez chemických barviv. Dodává organismu živiny, nezbytné pro lidi, kteří se vyhýbají živočišné stravě. Díky jedinečné úpravě, je Vertera gel stále živý produkt, který je nutné uchovávat v chladu max. do 5 stupňů Celsia. Vertera gel z této řasy byl registrován, jako specializovaný nutriční produkt z Laminarie, na kterém byli prováděny klinické zkoušky. Do roku 2016 proběhlo 6 klinických zkoušek. Do roku 2016 bylo napsáno více než 100 vědeckých prací prokazujících jedinečné vlastnosti Vertera gelu. Vertera splňuje mezinárodní standardy kvality. 

Více než 90% onemocnění se vyskytuje v důsledku zanesení organismu. 

Co způsobuje zanesení? Nemusíte ani pít ani kouřit. Zanesení způsobují hlavně potraviny. V potravinářském průmyslu se používá, naprosto běžně, přes děsivých 3 500 druhů chemických přísad. Další toxikace způsobují: smog, chemikálie v kosmetice a chemikálie ve výrobcích, se kterými denně přicházíme fyzicky do styku. Takže pro zanesení organismu nemusíte dělat nic, stačí být součástí civilizovaného světa. 

Jak například Vertera gel působí na náš organismus? Co obsahuje řasa Laminaria Japonica.

Již jsme výše uvedli, že bylo napsáno přes 100 vědeckých prací. Není možné zde vypsat úplně vše z  těchto vědeckých výzkumů, ale můžeme zmínit některé prokázané vlastnosti Vertera gelu z řasy Laminaria Japonica:

Regeneruje trávicí trakt. Zbavuje tělo toxinů a odpadních látek. Eliminuje dysbiózu a zácpu. Funguje jako prevence peptických vředových onemocnění. Snižuje hladinu cukru v krvi. Prevence diabetu. Prevence Hypotyreózy. Zlepšuje funkci štítné žlázy. Prevence kardiovaskulárních onemocnění. Prevence Aterosklerózy. Snižuje krevní tlak. Zlepšuje složení krve. Gel má vysoký obsah vitamínů, minerálů, antioxidantů. Posiluje imunitu. Zlepšuje metabolismus. Zpomaluje stárnutí. Snižuje nadváhu. Zlepšuje stav kůže. Normalizuje složení střevní mikroflóry. Stimuluje peristaltiku. Ovlivňuje gastrointestinální trakt.... Chcete si prohlédnout balení Vertera gelu - klikněte zde.

Chcete využívat nejvýhodnější ceny, cenové a produktové akce, prostě ušetřit? Vytvořte si přes nás trvalou registraci a objednávejte si produkt přímo od výrobce Vertera gelu. Zaregistrujte se ZDE a na email info@wida.cz pošlete text: řasa Laminaria Japonica. 

(Upozorňujeme na potřebu dlouhodobého užívaní gelu z hnědých mořských řas. Stejně jako nevynecháme škodlivé chemikálie z běžné stravy ani na jediný den - očišťovat bychom se měli také pravidelně a dlouhodobě. Proto odborníci doporučují řasu užívat trvale. Na hlubokou očistu nebo detoxikaci jediné balení pravděpodobně nestačí! Je prokázáno, že konzumujeme průměrně 9 kg chemikálií ročně ve veškeré stravě z našich obchodů. Doporučujeme začít minimálně s 2 baleními. 2 balení = až 2 měsíce očisty, podpory a regenerace organismu)  

Tento jedinečný buněčný gel z Laminaria Japonica je velmi komplexní. Níže např. o Laminaria Arthroplast gelu:

mbú 1

 

mbú 2

mbú 3